Dressur

Spørreundersøkelse rundt nasjonale dressurprogram

I forbindelse med et ønske om videre arbeid rundt revisjon av de nasjonale dressurprogrammene har SU-D opprettet en arbeidsgruppe for dette formålet. Som en del av arbeidet ønsker arbeidsgruppen innspill fra ulike roller i dressursporten, og håper derfor at du vil ta deg tid til å besvare en kort spørreundersøkelse.

Foto: NRYF
Lillann Jebsen
Publisert
-
Oppdatert

Arbeidsgruppen ledes av Maja Farup, og øvrige medlemmer er Janne Halstenshov og Øivind Ødemotland.

Arbeidsgruppen ønsker å gjøre en revidering av programmenes tekniske del, altså øvelsene og øvelsessammensettingen. Arbeidsgruppen er klar på at vi allerede har en del gode programmer, og ønsker å beholde mange av dagens programmer og oppbyggingen av disse mer eller mindre uendret. Andre programmer ønsker vi å gjøre større revisjoner på.

Som en del av arbeidet ser vi det som verdifullt å høre hva ulike roller i sporten mener eller har har spennende idéer vi bør spille videre på.

Spørreundersøkelsen vil behandles anonymt, men det er verdifullt for oss å vite hva slags bakgrunn du har.

Lenke til undersøkelsen

Har du mye på hjertet, er det mulig å sende inn flere svar.

Svarfrist: 11. oktober 2026

Relaterte artikler