Sprang
Unghestsamling i Drøbak
Det blir NRYF unghestsamling i regi av Sportsutvalget på Østlandet 24-25. oktober. For mer detaljer og påmelding, les her.


Oppdatert!
Sportsutvalget følger opp satsingen sin på egne unghestsamlinger, og denne gangen er vi tilbake i Drøbak hos Nina Braaten. Bli med på neste unghestsamling på Østlandet den 24-25. oktober med både teori og praksis for unghester og utdanningen av disse.
NRYF oppfordrer til å lese og anvende "utviklingstrappen for unghest" som et verktøy i utdannelsen av unghest. Våre unghestsamlinger bygger også på denne teorien.
Man er velkommen til å være med både med og uten hest.
Samlingen passer for de som har unghest fra 3-7 år. Om man i tillegg har en eldre hest så kan man sende mail til ingrid@rytter.no for å høre om muligheten for å ha med den også.
Unghestsamling 24-25. oktober på Drøbak ridesenter
Send mail til ingrid@rytter.no med følgende info:
- Navn på deltager
- Epost adresse
- Telefonnr
- Navn på hest
- Alder på hest
Påmeldingsfrist 17. oktober kl 12.00
Pris for oppstalling pr døgn 350,- og bestilles ved å kontakt nina@ellehest.no
Norges Rytterforbund forbeholder seg retten til å kansellere ved for få deltagere.
Relaterte artikler

NRYF
Søknad om lands- og/eller elitestevner i 2027Søknad om lands- og/eller elitestevner i 2027

Sprang
Johan-Sebastian Gulliksen først ut for Norge på sprangbanenJohan-Sebastian Gulliksen først ut for Norge på sprangbanen

Sprang
Husk å melde til Baltic Cup i DrammenHusk å melde til Baltic Cup i Drammen

Sprang
Mot alle odds: To ryttere. To ponnier. Ett lag og NM-gull.Mot alle odds: To ryttere. To ponnier. Ett lag og NM-gull.